Výroky

29. února 2008 v 13:47 | Luccccy |  Avril Lavigne
Výroky Avril

"Cítila bych se provinile, kdybych klela, protože bych cítila, že jsem zklamala své rodiče."

"Jak bych popsala svoji hudbu? Popsala bych ji jako... Avril Lavigne."

"Když jsem byla mladší, moje mamka mi oblékla roztomilé růžové šatičky s nabíráním, když jsem šla po prázdninách do školy. Nenáviděla jsem je!"

"Buďte sami sebou a vykašlete se na všechno, co si myslí ostatní."

"Ze školy jsem měla pocit méněcennosti. Nikdy jsem neudělala svoji práci, pořád jsem mluvila a zkazila jsem všechny testy, protože jsem se nesnažila. Házela jsem M&M's a učitel angličtiny říkal: 'Přestaň, nebo tě vyhodím ze třídy.' A já jsem si myslela: 'To je to, co chci.' Tak jsem házela dál, nechala se vyhodit, vzala jsem skateboard a šla jezdit."

"Byla jsem malá rebelka."

"Holky jsou zvláštní. Mají skupinky a nikoho jiného k sobě nepustí. Zažila jsem těžké chvíle, když mě od sebe odháněly."

"Jsem bojovnice. Můžu být malá, ale jsem tvrdá."

"Vždycky jsem se prala s klukama a nakopala jsem jim zadek. Moji rodiče se o mě báli, protože jsem byla tak malá a hubená, ale mámy těch kluků říkaly: 'Do toho, Avril. Do toho!' To bylo skvělý."
"Myslím, že všechno, co jsem kdy chtěla dělat, bylo zpívání. Pamatuju si, že ve škole byl jeden kluk a ten vždycky říkal: 'Prostě buď zticha, Avril!' Tak jsem mu pohrozila, že ho zbiju, a on to přestal říkat, protože viděl, co jsem udělala jiným klukům! *smích* "
"Pokud chcete vědět, kdo jsem, všechno, co musíte udělat, je poslechnout si mojí desku. Myslím, že o mně říká hodně, ale doufám, že příští deska bude říkat ještě víc."
"Nikdy mi nikdo neřekl, co je výběr nahrávací společnosti, věděla jsem jenom, že když zazpívám tomu chlápkovi a budu se mu líbit, tak mi pomůže, abych byla schopná udělat (hihňá se), abych byla schopná vytvořit desku. A to bylo všechno, co jsem chtěla, chtěla jsem svoje CD, chtěla jsem mít CD a... podařilo se mi to vážně rychle."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama