Dopisy od Avril pro fanoušky

29. února 2008 v 14:09 | Luccccy |  Avril Lavigne
Je to ručně od Av, tak šup =))

V tomto dopise Av píše, že po návratu z Talliánska odešla do Paříže, aby nafotila nový photoshot. Dále pak píše, že celý měsív strávila psaním písniček na její třetí album.
*******************
Další dopis fanouškům od Av. V něm píše, že její vydavatel chce, aby na dalším albumu bylo více pozitivních písniček než na těch předchozích, Avril si ale myslí, že nebyly negativní, ale napsané podle skutečnosti. Dále píše, že její oblíbené písničky jsou My Happy Ending a Complicated.
*************************
Ahoj lidi,

jsem tak nadšená novou stránkou! Vážně se těším, až s vámi budu komunikovat prostřednictvím téhle stránky - s takovými vychytávkami jako "videographer", který bude vycházet pravidelně, když budu turné, abyste viděli něco ze zákulisí atd.

Turné bylo úžasné! Cítím, že já i kapela jsme udělali velký pokrok.

V květnu jsem byla poprvé v Jižní Africe. Fanoušci byli naprosto skvělí! Teď jsem v Evropě, kam se vždycky ráda vracím. Jsme tak ve 3/4 z turné. Nemůžu uvěřit, jak dlouho už jsem na cestách. Bonez Tour mě zavedlo do Británie a Evropy, Austrálie, Asie, Jižní Afriky, Kanady, Jižní Ameriky, Mexika a Spojených států. Myslím, že jsem letos byla doma dvakrát. Je to hodně nabité a šílené, ale vyhovuje to mojí povaze.

Brzy zase napíšu..


S láskou,

Avril
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama