Leden 2008

Hlášky z poslední doby

26. ledna 2008 v 19:59 | Luccccy |  Naše super hlášky
"Pindím si honíka..." tahle hláška je už docela u nás ve třídě docela profláklá =DD
Kuře jednou v hodině vykřiklo: "Se mi láme péro!" Je to holka, mluvila o propisce =))
A v matice jsme zase dělali výrazy a učitelka prohlásila: "Násobíš, takže 1+3...! a to se nepřeřekla! Sčítala mocniny =DD
A dneska jsme byli s našima na výletě a na jedný zdi bylo napsáno !Blpče!" =DD
Tak co, písejte komenty nebo napište něco co je u vás za hlášku ve třídě!!

Nalič se jako Avril

24. ledna 2008 v 14:14 | Luccccy |  Avril Lavigne
Potřebuješ:: měkkou černou tužku na oči, černou řasenku, kouřové stíny, bezbarvý lesk na rty, růž na tvář v přírodní barvě, vatovou tyčinku.
Postup:: Do vnitřního koutku spodního víčka namaluj černou tužkou linku. Vatovou tyčinku "obal" ve stínech a podél spodních řas vytvoř další co nejpřesnější linku, kterou rozmažeš do ztracena druhým, čistým koncem tyčinky. Líčení "kočičích očí" završ dvěmi vrstvami řasenky. Pak se na sebe usměj do zrcadla a v místě, kde se zvednou tvoje tvářičky, se lehce popraš růží na tvář. Nakonec přetři pusku leskem v co nejpřirozenější barvě.

Avril jako malá

24. ledna 2008 v 14:03 | Luccccy |  Avril Lavigne
Teď
je možná hezčí... =))

Můj názor na ideální a špatný blog? Zde!!

19. ledna 2008 v 19:31 | Luccccy |  Moje kecy...
Na několika blozích jsem četla, jaký by měl blog být, aby byl originální. Myslím, že žádný návod neexistuje. Nekopírovat? Jasně, ale ten, kdo říká, že nikdy nic nezkopčil, ten lže, protože takhle každý začíná. Něco se mu u někoho líbí a než se v tom zorientuje, okopíruje to k sobě.
Můj názor je, že nudný blog je ten, kde je to co najdete všude, kde v rubrice např. Paris Hilton je pár obrázků s ní, které najdete na první stránce Google s vyhledáváním "Paris Hilton" a nebo na Osobnostech.
Podle mě originalitu blogu dodává vlastní názor majitele, hodnocení filmů, hudby, názor na určitý styl, nebo různé řetězáčky a doplňovačky, kde se čtenáři dozví, jak by se majitel zachoval v různých situacích, nebo taky třeba různé grafické výtvory jako blendy, záložky, avatary, záhlaví, nebo jen fanouškovské výtvory. Říkáte si, to najdete všude. Ano, ale každý výtvor je originální, ne? Najdou se ale pak kazisvěti, kteří vývor okopčí, a pokud na něm není adresa nebo podpis autora, vydávají to za své. A takový blog určitě není nejlepší. Jenže to už jsme zase u kopčíků, kteří znepříjemňují život (tedy spíš provoz stránky) každému blogaři.
A jaké parametry by měl podle mě mít ten "ideální originální blog" a blog, který mě zaujme a bude zajímat? Tyto:
  • Fotky blogaře,jeho dom. mazlíčků, přátel, akciček,atd…(tyto věci je pěkná drzot kopírovat, to už by udělal jenom zoufalec…)
  • Vlastní grafika, lit. výtvor, návrhy oblečení apod. (kdo vydává cizí výrobu za svoji, je u mě ubožák!)
  • Vlastní názory na filmy, styl hudby atd… (ten, kdo kopčí cizí názory, nemá vlastní!)
  • Paparazzi fotky (…které se jen tak nevidí, nebo když už, tak k těm, co obletěli svět, napsat co si o nich myslíme, jak na nás působí nebo nějaký vtipný komentář!)
A to co mě odradí?
  • Kopčíci
  • Růžový blog plný didllů, Disneyho a Barbie (ne že bych odsuzovala něčí zájem, ale těhle blogů je tu snad víc než těch "normálních" a ty je také odsuzují…kroťte se!)
  • Celý černý blog zapřísáhlého Emaře, který si v každém článku vylévá srdce, jak je ten svět krutý, jak pořád pláče a jak se chce podřezat…tyhle depresivní blogy hned zavírám, protože to je pro lidi se stejným zájmem, a ne pro ty, kteří jsou na netu, aby se něčemu zasmály a ne četli dojemné články smutného Emíka…
Neříkám, že má ideální blog a že splňiju všechno co jsem tu napsala, ale snažím se, aby tu každý našel něco. Aby tu byly zábavné články, které jsou sice na každém druhém blog, ale líbí se mi. Aby tu byla moje oblíbená hudba a já třeba díky tomu našla nové přátele se stejným zájmem. Aby tady byly moje výtory, které můžete hodnotit a udělat mi tím velkou radost, protože vlastně proto je tvořím. Aby tu byly moje názory, abyste vy mohli napsat ty svoje, no zkrátka ABY TU KAŽDÝ NAŠEL NĚCO!
Takže asi budu končit a doufám, že na toto narazí nějaký kopčít a uvědomí si, co vlastně dělá! Taky doufám, že se tenhle můj článek, který jsem sepisovala asi 20 minut, nestane obětí "kopírky", protože to je hrozně jednoduchý označit, kliknout pravým a dát Ctrl+C a v článku dát Ctrl+V, ale zkusil jste si to někdo sepsat? A kdyby už jste s mým názorem souhlasili a chtěli ho doporučit dál, stačí do článku hodit odkaz a napsat že blogařka LucCcCy má pravdu a že s ní naprosto souhlaíte =D. Ale napiště mi to pls aspoň do komentů, ď. A taky mi můžete napsat nějaký názor, nebo cokoli ktomuto sem do komentů.
Takže díky, že jste věnovali trochu času přečtění tohodle dlouhýho článku a něco si z něj vzali, pa, vaše LucCcCy…

A. Lavigne

8. ledna 2008 v 17:02 | Luccccy |  Moje pc grafika
Tohle jsem teď vyrobila...není to nic moc, ale líbí se mi to.

Avril

7. ledna 2008 v 17:55 | Luccccy |  Vzhledy blogu
Nový vzhled, nová oblíená zpěvačka (a to hodně), tak mě napadlo udělat si s ní záhlavko. Jak to vypadá?

Tak trochu osudový den...

7. ledna 2008 v 6:49 | Luccccy |  Avril Lavigne
Byl včerejšek, protože mě napadlo stahnout si Avrilino CD The Best Damn Thing a zkusit, jestli by se mi to nelíbilo. Mám ráda Girlfriend a When You´re Gone a zamilovala jsem si i ostatní písničky z céda, takže jsem tu dnes ráno založila tuhle rubriku =))