Listopad 2007


Angel

29. listopadu 2007 v 10:16 | Luccccy |  Vzhledy blogu
Tak je tu nový vzhled, název ANGEL...pictík z DeviantArt.com mi učaroval a tak jsem se ho rozhodla dát do záhlavka =)) Pište jak to vypadá =)) Papa

Harry Potter hra

24. listopadu 2007 v 13:18 | Luccccy |  Moje kecy...
Tak jsem si nainstalovala HP a Fénixův řád a hraju to =) Je to fakt dobrý,jenom se teď nemůžu dostat ke knize,kterou potřebují k výrobě lektvaru. =) Tak mi držte palce,ať se mi to povede...
Jinak odjedu na víkend pryč,ale v neděli jsem tu zase, jenom nevim, jestli sem něco dám. V ponedělí přibyde pár náramků =))

Jessica Simpson

23. listopadu 2007 v 7:01 | Luccccy |  Moje blendy
Nový blend s Jess Simpson, tak komentujte, jak se mi povedl!

Hilary Duff

22. listopadu 2007 v 17:31 | Luccccy |  Moje blendy
Tak je tu další blendýsek,tak šup komentujte!

Překladač angl. vět, ke stažení

22. listopadu 2007 v 16:02 | Luccccy |  Odpadkový koš
Lze použít jako slovník, pro rychlé překlady vět, jen orientační, z aj. do čj.

JoJo

21. listopadu 2007 v 17:24 | Luccccy
Udělala jsem další blendýsek, tentokrát s JoJo. Prosím, komentujte jaké to je!

Avril Lavigne

20. listopadu 2007 v 17:16 | Luccccy |  Moje blendy
Zase mám takový období kdy vás budu hodně zásobovat blendama,takže tady je jedne s Avril =))

Emma Watson

19. listopadu 2007 v 19:40 | Luccccy |  Moje blendy
Udělala jsem blendík s Emm. =) Písejte názor do komentíků! Ne že si to jen prohlídnete a hned zmizíte! =))

Modrý vzhled

18. listopadu 2007 v 10:27 | Luccccy |  Vzhledy blogu
Mě se líbí,ale asi ho zase brzo změním =))

Nickelodeon Kids Choice Awards 2007

18. listopadu 2007 v 9:25 | Luccccy
Emma na Nickelodeon Kids Choice Awards 2007.
Moc hezké oblečení! Hlavně ten svršek.

Co napsat celebritě do dopisu??

18. listopadu 2007 v 8:01 | Luccccy
Nejen že vám sem dám adresu, napíšu vám sem i co napsat do dopisu.
Česky:
Vážený pane.../ Vážená paní...,
jsem váš velký fanoušek a potěšilo by mě, kdybyste mi mohl/a poslat 1 nebo 2 Vaše podepsané fotografie. Měl/a bych velkou radost, kdybyste mi mohl/a toto přání splnit a rád/a bych Vám už nyní srdečně poděkovala za Vaší ochotu. Přeji Vám i nadále hodně úspěchu.
Se srdečným pozdravem "XY"
Německy:
Sehr geehrter Herr.../Sehr geehrte Frau...
ich bin ein sehr großer Fan von Ihnen und würde mich sehr freuen, wenn Sie mir 1 oder 2 handsignierte Autogrammkarten zuschicken würden. Ich würde mich sehr freuen, wenn Sie mir meine Wünsche erfüllen könnten und möchte mich schon jetzt recht herzlich für Ihre Bemühungen bedanken. Ich wünsche Ihnen weiterhin viel Erfolg.
Mit freundlichen Grüßen "XY"
Anglicky:
Dear Mr. ... / Dear Mrs. ...,
i'm a great fan of you and therefore I would be very happy, if you could send me 1 or 2 hand signed pictures of you. I would be very pleased if you could fulfill my wishes. Many thanks in advance for your kindness. Success may always be at your side.
Yours sincerly, "XY"
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Snad jsem vám trochu pomohla ke splnění vašeho snu a to podpisu od vaší milované celebrity. A pokud se tak stalo, byla bych ráda, kdyby jste se mi tady s tím svěřili a pochlubili do koemntářů. Pa, vaše Luccccy ♥

Jennifer Aniston má dvojnici?!

18. listopadu 2007 v 7:22 | LucCcCy |  Zajímavé články o celebritách

Jennifer má dvojnici

V East Texasu objevena dvojnice Jennifer Aniston.
Proběhla vlna šílenství kolem této herečky a jejího rozvodu a lidé ji mohli vídat v novinách a obálkách časopisů prakticky denně. Proto jsme se rozhodli najít její nejvěrnější kopii a našli jsme ji. V East Texas.
Kim Barryhill, která je vdaná a má dvě děti právě zažívá velký mediální zájem o její osobu. Rozhodla se taky natočit reklamu, kde bude nalíčená a obléknutá přesně jako Jennifer. Barryhill prohlásila: "Lidi na mě pořád zírají a ptají se mě, jestli už mi někdo řekl, že vypadám úplně jako Jennifer."
"Poslala jsem do televize svou fotku a asi o měsíc a půl později mi zavolali s nabídkou, jestli bych nechtěla natočit reklamu.."
Načrtli si moje oči, nos a za chvíli byl obrázek na světě. Nemohli tomu uvěřit a říkali: "Jestli si myslíte že tohle je Jennifer tak se šeredně mýlíte..je to její přesná kopie."

Vítejte!

17. listopadu 2007 v 15:52 | Luccccy |  Informace o blogu
Tento blog byl založen 17.listopadu 2007. Já jsem Luccccy a teto blog je předělán z http://lalababies000.blog.cz. Doufám že se vám tu bude líbit! Nechcte tady nějaký komentář, pokud vás něco zaujme nebo mi jen budete chtít říct že se vám tu líbí =))
Tak papa, vaše Luccccy ♥

21.3.07

17. listopadu 2007 v 15:15 Naše super hlášky
Kuře psalo na tabuli a podepsalo se smajlíkem a řeklo:"Já jsem Leonardo DiVinchi" :)
Pak jsem, jako normálně, řekla naší třídní paňčelko, ale místo toho mi vylítlo z pusy "Paštělko" :)))
O HV jsme psali Azbukou a jak jsme byli zblblí, Pepa Vrtichvost řekl: "Já napsal nad R měkký, teda tvrdý..." No úplně se do toho zamotal :)

16.3.07

17. listopadu 2007 v 15:13 Naše super hlášky
Tady jsou hlášky z 16.3.
Když jsem zjistila, že píšeme ze slovíček z ájiny, musela jsem si rychle napsat tahák. Pavle jsem řekla: "Musim si napsat chyták" :)
V zemáku jsme psaly že v USA žije 87 % bělochů a Pavlusha napsala místo procent promile, protože se právě v matice učíme promile... :)
Naše třídní nám něco povídala a nás její kecy štvaly a Pavla něco zamumlala a já jí rozuměla: "To je taková úča!" a všichni moč dobře víme, co Pája doopravdy řekla :)
Pepan Vrtiška měl u tabule znázornit grafický výkres rozboru věty a namaloval ho blbě...přestože to učitelka vysvětlovala celou hodinu. A já prohodila větu: "Asi má zaražený prdy." nebo jindy jsem řekla: "Tak velký uši a neslyší to..." :) Pepa má totiš odstátý uši :)
Dnes jsem ráno šla s kámošema z paneláku do školy. V keři najednou něco zachrastilo. My se tam koukli...a tam byla kočička, která má pravou zadní nohu amputovanou. A Petr řekl: "To je ta bez kočky!" místo bez nohy...chudák kočka :)

3.3.2007

17. listopadu 2007 v 15:12 Naše super hlášky
Tady jsou hlášky z 3.3.07
Roman vykřikl: "On mi zmlátil oko!"
Učitelka: "Mexický oceán"
"poloostrov Frolida"
"Missippiská nížina"
A Jakub, největší blbec třídy něco kecal, jako vždy a učitelka: "Nikdo není na tvý výjevy zvědavej!" A Kuba: "Ale já jo..." a smál se jak debil...no ten největší dement třídy...